İZMİR Evden Eve Nakliyat

Firmamız İZMİR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

İzmir evden eve nakliyat

Özcanlar nakliyat olarak Türkiye genelinde olduğu gibi İzmir evden eve nakliyat alanında da yanınızdayız. Global bir nakliye firması olarak bugün hizmetlerimiz sadece ev taşımacılığı değil, aynı zamanda İzmir parça eşya taşıma işlemlerinizden kurum taşımacılığına kadar yanınızdayız.

Bizi seçmenin avantajları:

· Profesyonel hizmet vermekteyiz, tüm işlemlerimizi faturalandırıyoruz.

· Hizmetimizin tamamı (en ufağından en kapsamlı taşımacılığa kadar) sigortalıdır, eşyalarınız parça parça sigortalanır, hiçbir şekilde sizin adınıza maddi kayıp söz konusu olmaz.

· Zamanında teslim. Tabii ki profesyonel anlamda çalışıyoruz ama yanı zamanda işimizi olması gerektiği zaman dilimi içince, hiç aksatmadan yapıyoruz

· Ücretsiz expertiz hizmetimiz yerindedir.

T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikamızı resmi sitemiz ana sayfa / hakkımızda kısmından inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kişi & kurum referanslarımız da firmamız resmi sitesi üzerinde bulunmaktadır.

Nakliyecilik diğer neredeyse tüm meslek gruplarından zor bir iştir. Çünkü beden kuvveti artı uzmanlık gerektirir ki aynı zamanda şoförlük, marangozluk bilgisi de gerektirmektedir. Senelerdir İzmir sigortalı taşımacılık alanında ismini duyurmuş olan firmamız uzmanlaşmış ekip ve kaliteli ekipman ayrıcalığı ile sizlere hizmet vermektedir.

Hizmet ek paketlerimiz

· Asansörlü taşıma yapıyoruz,

· Marangoz ekip arkadaşlarımız sayesinde en büyük monte & de-monte işlemlerinde bile hiç sorun olmadan hizmetinizdeyiz.

· Yollarda karşılaştığımız zorluklar asla sizi bekletmek için neden değildir, uzman şoför arkadaşlarımız her zaman tam zamanında teslim gerçekleştirir.

Bu ve buna ek bir sürü seçeneğimizle hizmetinizdeyiz.

Özellikle belirtmekte fayda var… aslında nakliye gibi işlemler kaliteden ödün verilerek fiyat açısından daha cazip hale getirilmemelidir çünkü işlem sırasında daha uygun fiyatlandırma adına iş ve iş gücünden kısmak demek bu alanda kazalara, hasara davetiye çıkarmak demektir. İzmir en ucuz nakliye firmaları arasında değiliz ama ucuz hizmet vaadi ile değil kaliteli hizmeti en uygun rakamlardan sunmak amaçlı buradayız. Hiçbir zaman taşımacılık sertifikası olmayan kişi ya da kurumlara güvenmemelisiniz. Bu gruplar korsan nakliye faaliyetleri yürütür ve hasar geri ödeme gibi bir durumları olmaz ki ekip & ekipman bilincinden uzak çalıştıkları için muhakkak kaza, hasar olasılığı vardır.