BİNGÖL Evden Eve Nakliyat

Firmamız BİNGÖL Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BİNGÖL EVDEN EVE NAKLİYAT

Bingöl evden eve nakliyat firmaları arasında kurumsallaşabilmiş, Türkiye geneline hizmet veren, tamamen profesyonel bir firma olarak Özcanlar nakliyat tek bilinen firmadır. Evet, bugün sadece Bingöl’de değil tüm Türkiye’de siz değerli müşterililerimize hizmet veriyoruz ve kurumsallaşmış, büyük & köklü bir firmayız ama her zaman müşteri memnuniyetine önem veren, büyük eşya, yük taşımacılığına ek olarak parça eşya taşımacılığını da gerçekleştiren bir firmayız. İş ya da müşteri ayırımı yapmadan, tamamen memnuniyetiniz için çalışmaktayız, bizi büyük yapan misyon budur.

HIZMETLERIMIZ

· Şehir İçi Nakliyat

· Şehirler Arası Nakliyat

Tüm şehir içi ya da şehirler arası nakliye işlemlerinde firmalar ulaştırma bakanlığından gerekli yetkilendirme belgesini almak zorundadır. Dilerseniz kurumsal internet sitemiz üzerinden yetki belgemizi, referanslarımızı ve ekipman, araç filomuzu inceleyebilirsiniz.

· Asansörlü Nakliyat

Türkiye geneline hizmet veren bir nakliye firması olarak asansörlü nakliyat hizmetimizin olması tabii ki öngörülebilir ama 17’inci kat yüksekliğine kadar sizlerle kendi asansörümüzle çalışıyoruz. Bu nedenle ek asansör kiralama ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

· Parça Eşya Taşıma

Firmamız her zaman tüm hizmetlerini küçük, büyük demeden sadece müşteri memnuniyeti odaklı olarak yürütmektedir. Kurum, depo & ev ve sanayi taşımacılığına ek olarak parça eşya taşımacılığını da gerçekleştirmekteyiz.

· Eşya Paketleme & Ambalajlama

Paketleme malzemelerimiz de araç filomuz gibi sektörün, günün gerektirdiği kalitededir ve aynı zamanda paketleme sırasında marangoz kullanılmaktadır. Sökülüp, takılması gereken eşyalarınızı bile bizlere güven içinde emanet edebilirsiniz.

· Ofis Taşıma

· Kurum Taşıma

Özcanlar nakliyat firmamızla çalışmak isterseniz ya da ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak isterseniz bunu 3 şekilde yapabilirsiniz. Mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz, buna ek olarak Bingöl merkez ofislerimize de gelebilirsiniz ki internet sitemiz üzerinden otomatik ücretsiz ekspertiz hizmet talebinde de bulunabilirsiniz.

Tüm çalışmalarımızda hasar sigortası imzalanmakta ve sizlere keşif aşamasında verilen hizmet vereli bu sözleşme içinde yer almaktadır. Çalışma anında hiçbir bahane gösterilerek fiyat artışı yapılamaz aynı zamanda profesyonel bir firmayla çalışmanın getirisi olarak tamamen hasar korumalı hizmet almış olursunuz. Tüm eşyalarınız bizim garantimiz altında.