KONYA Evden Eve Nakliyat

Firmamız KONYA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

KONYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Özcanlar nakliye olarak biz senelerden beri hizmetinizdeyiz, T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışmalarımız tabii ki aynı zamanda hasar sigortası kapsamındadır ve her eşyanız güven içinde bizimle çalışabilirsiniz. Ek olarak çalışmalarımızın tamamında muhakkak fiyat sözleşmeye eklenir, teslim tarihi saat bilgisine kadar belirtilir ve aynı zamanda titiz bir çalışma yürütülür.

Konya evden eve nakliyat firmaları içinde maalesef büyük bir kısmı korsan. Korsan nakliyecilik hiçbir koşul altında fatura kesemez ki meydana gelen hasarların telafisinde sizlere yardımcı da olamaz. Doğru hizmet almak için yapmanız gereken en önemli alım yasal nakliye firmaları ile çalışmaktır ki aynı zamanda uzmanlık gözetmeniz de çok önemli. Tüm nakliye işlemlerinizde yanınızdayız, kalite garantisi veriyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZİN ÖNEMİ NEDİR?

Nakliye işlemlerinde başta en kolay ama en önemli adım her zaman ekspertiz işlemidir, bu işlem için herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz, aynı zamanda her zaman sahada, şartları görerek sizlere hizmet vermekteyiz. Doğru fiyatın müşteriye verilmesi ve işlem detaylarının tam olarak görülmesi için sahada expertiz yapılması çok önemlidir.

· Yol giderleri, mazot

Yolda harcanan mazota ek eğer eğer Konya şehirler arası evden eve nakliyat söz konusu ise otoyollar ve köprü geçiş ücretleri de hesaplanmalıdır. Bu hesap sırasında T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli araçların daha hesaplı geçtiğini unutmamak lazım.

· Eşya miktarı

Eşya miktarı paketleme için kullanılan ekip, ekipman miktarı ile alakalıdır aynı zamanda marangoz gerektiren monte & de-monte kurulumlarda da %100 memnuniyet garantili, 0 hatasız çalışmalar yapmaktayız.

· Paketleme & Ambalaj malzemeleri, işçi giderleri

Kaliteli nakliyeciliğin ilk gereksinimi ekipmanla alakalıdır ki ekipmanları doğru kullanacak ekip üyeleri de tabii ki önemlidir. Tamamı kapalı olan araç filomuzdan, ambalaj malzemelerimize kadar hepsi birinci sınıf ve uzmanca hazırlanmaktadır.

· Kullanılan varsa asansör (kat yüksekliği)