NEVŞEHİR Evden Eve Nakliyat

Firmamız NEVŞEHİR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

NEVŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Bizler senelerden beri siz değerli müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetini sunmaktayız. Tamamen yasal, kapalı araç filosu ve ta donanımlı ekipman, kaliteli ekip anlayışı ile sizlere hizmet veriyoruz. Tüm nakliye işlemlerimiz hasar sigortalıdır. Aynı zamanda eşyalarınız parça parça sigortalanır ve muhakkak olarak vadeliden zamanda teslim gerçekleştirilir. Küçük, büyük demeden tüm nakliye işlemlerinizi en profesyonel şekilde gerçekleştiririz ve fiyatlandırmamız her zaman müşteri memnuniyetine özeldir, ek olarak Nevşehir eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Dilerseniz ileri tarihli bir taşınma için bugün start verebilir ve gerektiği zaman sizin için eşyalarınızı taşımamızı isteyebilirsiniz. Depolama fiyatlarımız da son derece uygundur, bizimle çalışmaktan keyif alacağınıza eminiz, çünkü biz işimizi profesyonelce yapıyoruz.

FİYATLANDIRMA POLİTİKAMIZ

Özcanlar nakliye firması olarak fiyatlandırma politikamız tabii ki müşteri memnuniyetine dayalıdır ama Nevşehir en ucuz nakliyat firması olmak için değil en kaliteli hizmeti en uygun fiyata veren nakliye firması olmak için sizlerle çalışıyoruz. Asla unutmamak lazım T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belki olmayan kişi ya da kurumlarla çalışmamalısınız. Bu durumda maalesef elde edeceğiniz kârdan fazlasını kaybedebilirsiniz ki nakliye işlemlerinin tümünde fiyat belirleme aşamasında yerinde olmak, keşif aşamasını görerek yapmak önemlidir. Fiyata etki eden bazı durumlar aşağıda yer almaktadır.

· Paketleme ve Ambalaj

Paketleme ve ambalaj aşaması çalışan işçileri bakımından da değerlidir çünkü bu aşamada Nevşehir marangozlu nakliyat hizmeti muhakkak gerekmektedir. Büyük mobilyalar, yatak odası takımlarına varana kadar tüm monte & de-monte gerektiren eşyalarınız asla zarar görmeden sizlere teslim edilir. Nakliye işleminin her aşamasında olduğu gibi bu aşamada da sizlere garanti veriyoruz.

· Taşıma

Taşıma işlemi yol, dolayısıyla mazot olarak değerlendirilir ama eğer Nevşehir evden eve nakliyat işlemi şehirler arası standartta olacaksa o zaman bu duruma otoyol geçişleri, köprü ücretleri de eklenmelidir, aynı zamanda bu sırada kat yüksekliğine bağlı olarak asansör kullanımı da gerekebilir, NOT: Firmamız nakliye işlemlerinde kendi asansörünü kullanmaktadır, bu nedenle herhangi bir +asansör kiralama bedeli ödemek zorunda kalmaz, bu hizmetimizden çok daha hesaplı faydalanabilirsiniz.