GAZİANTEP Evden Eve Nakliyat

Firmamız GAZİANTEP Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep ili içinde ve şehirler arası olan tüm nakliye işlemlerinde yanınızdayız. Parça eşya taşımacılığı, ofis & depo taşımacılığından ev, kurum taşımaya kadar küçüğünden büyüğüne tüm nakliye hizmetlerinizi en profesyonel seviyede gerçekleştirmekteyiz. Özcanlar nakliye firması olarak her işlemde uzmanlığı, kaliteli müşterilerimize en uygun rakamdan vermek görevimizdir.

Her iş belirli bir uzmanlıkla mümkündür, “zor” asla tanım olarak kabul edilemez. Bizler firma olarak sadece Gaziantep’te değil tüm Türkiye’de global olarak hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızın tamamı T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası ile desteklenmektedir. Aynı zamansa her nakliye işlemimiz firmamız garantisi altında, hasar sözleşmeli olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm eşyalarınız parça parça sigortalanır ve bu sayede hiçbir maddi kayıp korkusu olmadan nakliye işleminiz gerçekleşmiş olur.

Nakliye işlemlerinde uzmanlık, işi doğru yapmak önemlidir ama zaman da önemli bir kavramdır. Bu nedenle hasar sözleşmemiz içinde muhakkak işi teslim tarihi olarak sizlere bildiririz. Tamamen müşteri odaklı düşünen bir firma olarak amacımız sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlandırmalar üzerinden sunmak.

Asla unutmamalıdır ki işçi, ekipman giderleri derken vergiler, kâr marjı ve diğer ekstralar ile nakliyeciliğin açılış rakamları neredeyse aynıdır. Daha sonra ekler fiyatın artmasına neden olur. Eğer Gaziantep evden eve nakliyat işlemlerinizde sizlere olması gerekenden çok az bir teklif verişmişse o zaman düşünmeniz lazım çünkü çoğu kişi & kurum maalesef korsan nakliyecilik yapıyor. Bu durum sadece vergi kaçırmakla alakalı değildir. Hiçbir zaman meydana gelen maddi kayıplarınızın karşılığını alamamanız demektir ki bu durumda dolandırılma ihtimaliniz de çok yüksek.

Maalesef nakliye firmalarını genelde yaptığı “çalışırken fiyat artırma” yöntemi var. Bu durum da müşteriler için can sıkıcıdır çünkü o ya da bu bahane ile sürekli fiyatın artması müşterinin o an fikir değiştirememesine neden olur. Her türlü nakliye işleminde sahada önce yerinde keşif yaparak fiyat belirler ve bu fiyatı sözleşmede belirtiriz, bizimle çalışırken bu konuda da içiniz rahat olabilir. Baştan sonra en kaliteli nakliye hizmetini bizlerden alacaksınız.