TEKİRDAĞ Evden Eve Nakliyat

Firmamız TEKİRDAĞ Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tüm nakliye işlemleri büyük bir özenle gerçekleştirilmelidir. Tabii ki her sektör gibi nakliyecilik sektörü de özen, uzmanlık ister ama detaylı bir şekilde düşündüğünüz zaman nakliyeciliğin birçok uzmanlığı içinde barındıran tek bir meslek olduğunu görürsünüz çünkü şoförlük, marangozluk, işçilik, muhasebecilik, vs. birçok alanda eğer eşzamanlı uzmansanız ancak o zaman nakliyecilikte müşteri memnuniyetini tutturabilirsiniz ki bir de tabii ki işin ücretlendirme boyutu var. Nakliyeciliğin ücretlendirme aşaması sahada belirlenir. Son ekonomik kriz mazot fiyatlarını, köprü geçiş & otoyol ücretlerini derken nakliyecilikle alakalı fiyat belirlemede etken en önemli durumlardan birini direkt olarak etkiledi, öte yandan işçi yevmiyeleri, kullanılan malzemeler, vs. de dolar kurundaki artış yüzünden etkilendi… derken maalesef son 1 sene içinde bu sektörde neredeyse %50 kadar bir artış oldu.

Yine de Tekirdağ evden eve nakliyat işlemlerinin tamamında en uygun fiyat garantisiyle yanınızdayız. Çünkü lokal bir firma değiliz, Türkiye genelinde var olan, global bir firmayız ve araç filomuzdan kullandığımız asansöre kadar tüm ekipmanlarımız bizlere ait, bu nedenle sizlere hizmet sunarken +bir kiralama bedeli ödemiyoruz, uygun rakam verebiliyoruz. Tabii ki kaliteli hizmet demek ucuz hizmet demek değildir, T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışan, yasal olarak sizlere hizmet veren ve işini önemseyen bu nedenle +garantili taşımacılıkla eşyalarınızı güven içinde gideceği yere ulaştıran bir firmayız.

Her zaman nakliyecilik işlemlerinden önce dikkat etmeniz gereken birinci öncelik T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli kişilerle çalışmanız olmalıdır çünkü eğer bu konuda dikkat etmezseniz sadece korsan nakliyecilikle değil dolandırıcılıkla alakalı sorunlar da yaşayabilirsiniz. Dilerseniz direkt ofislerimize gelerek ya da mesai saatlerinde müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşarak hizmet politikamızla alakalı bilgi alabilirsiniz. Tüm keşif hizmetlerimizi sizlere ücretsiz olarak ve yerinde veriyoruz aynı zamanda Tekirdağ depo hizmeti sunmaktayız. Bu sayede ileri tarihli taşınma işlemlerinizi fazladan kira bedeli ödemeden kolaylıkla halledebilirsiniz ki fiyat sabit ve zamanında teslim garantisi de vermekteyiz. Bizi seçerseniz önem taşıdığımızı siz de fark edeceksiniz.