ORDU Evden Eve Nakliyat

Firmamız ORDU Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Ordu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Özcanlar nakliyat 10+ senedir nakliyecilik sektöründe sizlere hizmet vermekte. Ordu evden eve nakliyat işlemlerinden parça eşya taşımacılığına kadar her türlü nakliye işleminde uygun fiyat garantisi ile yanınızdayız. Tabii ki nakliyeciliğin ucuz seçenekleri de var ama neden? Eğer kâr marjı, vergiler, mazot – geçiş ücretleri, işçi yevmiyeleri, vs. kalem kalem hesaplanırsa en küçük taşıma işlemlerinin bile belirli bir maliyetle yapıldığı görülebilir. Buna rağmen hâlâ ütopik fiyatlandırmalar ile sizleri kendine çekmeye çalışan nakliye firmaları var, neden?

Muhakkak olarak nakliye işlemleri için seçtiğiniz kişi ya da kurumun T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli olup & olmadığını sorgulamalısınız. Çünkü korsan nakliyecilik faaliyeti ile hatta daha da kötüsü dolandırıcılık faaliyeti ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Tabii ki hiçbir zaman en pahalı en iyi demek değildir. Önemli olan kaliteli hizmeti uygun rakamlarla elde etmektir.

Firmamız Ordu ofisimize gelerek ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden bilgilendirme alabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Evet firmamız nakliye işlemlerinin öncesinde muhakkak yerinde, ücretsiz keşifle değerlendirme yapmaktadır çünkü gerçekleşecek nakliye işleminin tüm koşullarını ancak bu şekilde görebiliriz. Ancak bu yöntemle doğru fiyatlandırma verilebilir.

Sadece şehir içi değil, Ordu şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde de yanınızdayız ve sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca parça eşya taşıma, kurum & depo taşımacılığı da yapmaktayız ki tüm çalışmalarımız verilen fiyat sabit, zamanında teslim garantili ve meydana gelen hasarların telafisi ile yürütülmektedir yani garantili taşımacılıkla sizlere hizmet veriyoruz.

Tabii ki nakliye şirketlerinin neredeyse tamamı paketleme ve ambalaj aşamasında mutfak hariç çalışır, çünkü küçük ama detaylı, zaman alan bu işlem onlar için aşırı zordur, eğer dilerseniz mutfak eşyalarının paketlenmesi ve ambalajlanmasına da firmamız yardımcı olabilir.

Firma olarak amacımız her zaman müşteri memnuniyeti garantili, en uygun fiyatlandırma üzerinden hizmet almanız ve muhakkak olarak beklenen en yüksek kalitede sizlere hizmet vermek. Firmamız senelerdir sektörde bulunmaktadır ve kişi, kurum referans listesi sitemiz üzerinde mevcut, dilerseniz inceleme yapabilir, bizlere ulaşabilirsiniz.