KASTAMONU Evden Eve Nakliyat

Firmamız KASTAMONU Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Kastamonu evden eve nakliyat

Özcanlar nakliyat firması olarak çalışma sırasında her zaman tek bir şeyi düşünürüz, bu da müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz zaten kaliteli hizmeti olabilecek en iyi rakamlardan elde ettiği zaman memnun kalır… kaliteli hizmet ve hız, bu iki değer nakliye işlemleri için her şey demektir. Tabii ki memnun müşteriler görmek için fiyatlandırma olarak da en uygun seçenekleri sunuyoruz ama öncelikle T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli, garantili taşımacılık yaptığımızı da hatırlatmak isterim. Müşterilerimizle Kastamonu evden eve nakliyat işlemi için konuşma başladığı zaman atacağımız ilk adım ücretsiz keşifle alakalıdır. Tüm keşif işlemlerimizin yerinde olması önemlidir, çünkü nakliye işleminin bedelini sadece mazot fiyatı, yol ücretleri belirlemez. Evet bu değerler de fiyat belirleme aşamasında kullanılır ama ek olarak taşınma koşullarının değerlendirilmesi önemlidir.

Nakliyecilik sektöründe sabit bir fiyat asla olamaz, öncelikle eşya yoğunluğu daha sonra kat yüksekliği derken kullanılacak ekipmanlar (asansör, vs.) ve ekipman kalifiyesi ile alakalı olarak tüm nakliye işlemlerinin fiyatı değişir. Yani daha çok sizin şartlarınızla alakalıdır işlem fiyatının belirlenmesi bu nedenle sahada keşif önemlidir ve bu aşamada tamamen ücretsizdir. Garantili & sigortalı taşıma yaparken tabii ki sizin memnuniyetinize değer veriyoruz ve sadece eşyalarınızı & zamanı değil aynı zamanda işlem ücretini de sabit, belgede belirterek çalışıyoruz.

Kastamonu büyük bir il ve diğer her büyük ilk gibi korsan nakliyecilerin ilgisini çekiyor maalesef genelde en ucuz Kastamonu nakliyat firması olarak sizinle iletişime geçerler ve belgesiz, garantisiz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirirler hem yasal değil hem de kazalar sonrası hiçbir şekilde kayıplarınızı telafi edemezsiniz. Ek olarak korsan nakliyecilerin dolandırıcılarla aynı türden olduğunu hatırlatmamıza sanırım gerek bile yok, öyle değil mi?

Bu nedenle doğru tercihi yapmanız çok önemlidir. İşlemlerimizdeki kaliteye, hıza o kadar güveniyoruz ki sadece eşyalarınızın eğer hasar görürse maddi karşılığını vermiyoruz aynı zamanda eğer zamanından geç teslim gerçekleşirse o zaman da size zaman kaybettiğiniz için belirli bir yüzdede indirim yapıyoruz. Hem profesyonel hem de müşterilerine özen gösteren bir nakliye firması ile çalışmak isterseniz o zaman sizleri ofislerimize bekleriz.