KAHRAMANMARAŞ Evden Eve Nakliyat

Firmamız KAHRAMANMARAŞ Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

KAHRAMANMARAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

Kahramanmaraş büyük bir il ve Türkiye’de her büyük ilde olduğu gibi bu bölgede de korsan nakliyat inanılmaz çok. Korsan nakliyecilerin amacı vergisiz kazanç sağlamak. Bu durum başlı başına sizlere çok masum gelebilir ama aynı zamanda uzmanlıktan uzaktırlar, ekip bilinci olmadan ve doğru ekipmansız bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirirler ki bu da kazalara açık davet demektir. Bu gibi bir durumda Kahramanmaraş evden eve nakliyat hizmeti alırken meydana gelen kaybı sizce kim karşılar? T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli kurum ve kişilerle çalışmak bu nedenle

önemlidir ama aynı zamanda belgeli kişi ya da kurumları seçmek demek dolandırıcılardan uzakta zaman geçirmek demek. Korsan nakliyecilerle çalıştığınız zaman karşınızdakilerin dolandırıcı olması her zaman muhtemel bir durum, tüm eşyalarınızı bir de nakliye ücreti vererek dolandırıcılara kaptırabilirsiniz, bunu asla unutmayın.

Firmamız her zaman doğru taşımacılık yapmaya çalışmaktadır. Tüm işlemlerimizde ücretsiz keşifle en uygun fiyat garantisini veririz ve bu fiyat eğer işe başlarsan hizmet sözleşmesinde açık bir dille belirtilir ve teslim tarihi saatine kadar bu sözleşmede yine belirtilir. Hizmet sözleşmesi demek aynı zamanda taşınan tüm malların parça parça garantisi demektir, yani taşınma sırasında herhangi bir kaza meydana gelirse buna bağlı olarak oluşan tüm maddi kayıp karşılanır.

Amacımız en doğru şekilde sizlere hizmet vermek, üstelik firmamız global bir firmadır. Sadece şehir içi değil Kahramanmaraş şehirler arası taşıma işlemlerinde de yanınızdayız ki ev, ofis, depo, parça eşya hatta sanayi, kurum taşımacılığına kadar her işleminizi büyük bir titizlikle yerine getiririz.

Firmamızın kullandığı tüm ekipmanlar kalitelidir ve kendine aittir, kalifiye ekip arkadaşlarımızla yaptığımız çalışmalara bu nedenle sonuna kadar güveniyorum, tabii ki bu durumda sigortalı çalışacağız ki… aynı zamanda asansörlerimizin kendimize ait olması bizlerden Kahramanmaraş asansörlü taşıma hizmeti alırken ek bir kiralama bedeli ödememeniz demek. Tamam kaliteli hizmet sunuyoruz ama aynı zamanda bu kaliteli hizmeti olabilecek en iyi fiyatlandırma ile sizlere sunmak da bizim için önemli, müşteri memnuniyeti demek doğru fiyatlandırmayla da alakalı bir durumdur, değil mi?