YALOVA Evden Eve Nakliyat

Firmamız YALOVA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Yalova Evden Eve Nakliyat

Özcanlar nakliye firması olarak bugün Yalova şehirler arası evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık hatta depolama hizmeti, kurum taşımacılığına kadar birçok alanda sizlere hizmet veriyoruz. Resmi sitemiz üzerinden hakkımızda sayfamızı takip ederek faaliyet belgemizi inceleyebilirsiniz ama aynı zamanda Yalova sigortalı taşımacılık hizmeti verdiğimizi de bilmeniz gerekli.

Nakliyecilik eğer kaliteli bir şekilde uygulanmak isteniyorsa o zaman belirli kurallar muhakkak gözetilerek yapılmalıdır, işte bu kurallar;

· Ücretsiz keşif.

Nakliyeciliğin en kolay ama en çok kaçınılan aşamasıdır. Muhakkak olarak nakliye işleminin gerçekleşeceği yer, koşulları ve eşya miktarı gibi unsurlar değerlendirilmeli, yerinde görülmelidir, ancak o zaman uygulanacak olan nakliye işlemi için uygun bir fiyatlandırma çıkarılabilir ki aksi halde genelde müşterinin zararına bir fiyat verilir.

· Fiyat & performans

Nakliye işleminde fiyatlandırma sadece müşteriye bağlı nedenlerden ötürü değişmez. Çalıştığınız nakliye firması değer kendi ekipmanlarını kullanmıyorsa (ör, eğer kendi asansörüne sahip değilse) o zaman ekipman kiralama bedeli ödemek zorunda kalır ve bu da müşteriye yansıtılır. Yani kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir nakliye işlemi için uzman ve tam donanımlı firmaları tercih etmelisiniz.

· Belgeli taşıma

Belgeli taşıma demek nakliyecilikle alakalı faaliyet gösterebilmek için T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışma yapmak demektir, bu belge olmadan Yalova evden eve nakliyat hizmeti veren tüm kuruluşlar korsan faaliyet göstermektedir ki bu durumda bile her türlü maddi zarara uğrayabilecekken bir de dolandırıcılarla karşılaşma riskinizi düşündüğünüzde muhakkak yasal, fatura kesebilen firmalarla çalışmanız gerekmektedir.

· Garantili hizmet

Garantili hizmet demek nakliyecilikte faturaya ek… parça başı (envanter usulü) sigorta verebilmek eğer mal, malzemede herhangi bir zarar olursa bunu nakliye firması ile aracılığı ile telafi etmek demektir.

Gerçek anlamda kaliteli hizmet alabilmek için bu sektörde yıllardır faaliyet gösteren sadece bölgesel değil, Türkiye genelinde bilinen bir firma ile çalışmanız şart. Birçok kişi, kurum müşterimiz olsun ve sitemiz üzerinde bu çalışmalarımızın referanslarını görebilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz keşif aşamasından sonra sadece hasar sigortası değil teslim zamanı ve sabit ücret sözleşmesi de yapılmaktadır. Bu sayede en kaliteli hizmeti alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.