ÇORUM Evden Eve Nakliyat

Firmamız ÇORUM Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum’da ve Türkiye genelinde sizlere senelerden beri hizmet veren Özcanlar nakliye firması olarak tek bir şey için çalışıyoruz. O da, sizlerin memnuniyeti. Nakliye işlemlerinin ne kadar zor olduğunu sanırım sizlere özellikle anlatmamıza gerek yok, bilhassa ev hanımları bilir ki nakliyecilik zordur. Ev hanımlarının beylere nazaran daha fazla nakliyeciliğin zorluğunu hissetme nedenleri bizimle çalışmadan öncesine kadar mutfak eşyalarının ambalajlanması ve paketlenmesinin onların sorumluluğunda olmasıydı. Ama firmamız, Özcanlar nakliyat tüm Çorum evden eve nakliyat işlemlerinde dilerlerse ev hanımlarını bu zorluktan da kurtarabilir. Fiyatlandırma içinde bu ve bunun gibi ek paketlerimiz mevcuttur, her şey sizlerin hayatınızın en konforlu taşınma hizmetini alabilmeniz için…

Kalite her sektörde aynı kriterler üzerinden değerlendirilir. İşi doğru, zamanında ve güler yüzlü yapmak üzerine kuruludur. Müşteri velinimettir evet… ama nakliyecilikte fiyatlandırmanın müşteri koşullarına göre olması, taşınma detaylarına göre belirlenmesi maalesef her taşınmaya özel fiyatların olmasına neden oluyor. Tabii ki kaliteli hizmetin tek bir fiyatı olabilir, o zaman bu nakliye firmaları arasındaki fiyat açısından var olan derin uçurumun nedeni nedir?

Öncelikle söylemem lazım… kaliteli hizmet asla ucuz ya da pahalı olmamalıdır, bir ortalama ile fiyat belirlenir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanırken ne gerekçeyle sizden ne kadar fiyat istediğimizi tabii ki açıklayacağız ama burada da bu durumdan nakliye işlemlerinin fiyatlandırmasını anlamanız adına bahsetmekte fayda var.

· Mazot gideri ve yol ücretlendirmeleri. Çorum şehirler arası nakliyat sırasında ödenmesi gereken otoyol, köprü ücretleri, vs.

· Asansör kullanımı (eğer firmaya aitse o zaman daha tasarruflu bir hizmet alırsınız).

· Ekipmanlar

· Ekip (işçi yevmiyeleri, vs.)

Tüm bu kalemler önemlidir, özellikle de vergilendirmeler, kâr marjı gibi unsurlar devreye girdiği zaman tabii ki kaliteli hizmet için belirli bir ortalama fiyatlandırma görebilirsiniz. Lakin çok ucuz hizmet verenler kaliteden, pahalı hizmet verenler de iş ahlakından çalar. Gelin sizlerle sahada, ücretsiz ekspertiz anında en kaliteli hizmeti nasıl en uygun rakamlarla elde edeceğinizi değerlendirelim. Hizmetlerimizin tamamı hasar sigortalı, faturalıdır, doğru hizmet almanın keyfini sürün.