RİZE Evden Eve Nakliyat

Firmamız RİZE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Rize Evden Eve Nakliyat

Firmamız sizlere nakliyat sektöründe senelerdir hizmet vermektedir. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti, bu nedenle belirli kriterlerimiz her müşterimiz için geçerlidir, işte onlar;

· Her nakliye işleminde sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Üstelik parça başı, zarar görürse eğer tüm eşyalarınızın maddi karşılığı sizlere ödenir.

· Zamanında teslim ve sabit fiyat garantisi veriyoruz. Özellikle ofis, kurum taşımacılığı sırasında dakikasına kadar teslim saatine önem veririz ve her zaman keşifte belirlenen ücret geçerlidir, hiçbir ek bahane gösterilerek nakliye ücreti işlem sırasında artırılamaz.

· Depolama hizmetimizden eşya miktarına bakmadan yararlanabilirsiniz. İleri tarihli taşınma işlemlerinde her zaman depolama hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Bugün sadece Rize evden eve nakliyat işlemlerinde değil tüm Türkiye’ye genelinde sizlere hizmet veriyoruz ve nakliyecilik alanında yürüttüğümüz bu faaliyetler T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgelidir, yasaldır.

Sizlere vadettiğimiz tüm bu ekstralar hizmet sözleşmemizde yer alır, sadece söze güvenerek çalışmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda kalifiye ekip ve kaliteli ekipman mantığı ile tüm nakliye işlemleriniz büyük bir titizlikle yerine getirilir...

Kaliteli hizmet pahalı hizmet midir? Aslında hayır. Kaliteli hizmet her zaman uygun fiyatlandırma ile sunulmalıdır aksi halde müşteri memnuniyeti sağlanmamış olur ki bir hizmetin kaliteli olup – olmaması müşterilerin memnuniyeti ile alakalıdır.

Nakliye işlemlerimizde ne az ne de çok fiyatlandırma çıkarmamak için tüm keşif işlemlerimizi muhakkak sahada gerçekleştiririz. Keşif işlemlerimiz asla ücretli değildir. Bu aşamada sizlere sunduğumuz fiyatı değerlendirmeniz için 2 hafta süreniz var. İki hafta içinde eğer taşınma işlemi başlarsa bu durumda hizmet sözleşmesi imzalanır ve yukarıda bahsettiğimiz tüm ayrıcalıklar sözleşme içerisinde yer alır.

Firmamız resmi internet sitesi üzerinden T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikamızı inceleyebilir, kurum & şahıs müşterilerimizin referanslarına göz atabilirsiniz. Biz kendimize yaptığımız iş noktasında sonuna kadar güveniyoruz, sizin de içiniz rahat olsun ve kaliteli nakliye hizmeti ne demek? Anlayın. Üstelik dilerseniz çalışmalarımızı mutfak eşyalarının toplanıp, paketlenmesi üzerine de yürütebiliriz.