IĞDIR Evden Eve Nakliyat

Firmamız IĞDIR Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

IĞDIR EVDEN EVE NAKLİYAT

Iğdır evden eve nakliyat firmaları arasında sadece lokal, bölgesel değil, Türkiye genelinde hizmet veren, birçok pilot ilde ofisleri bulunan bir firma var o da biziz. Özcanlar nakliyat olarak nakliyecilik sektöründe yıllardan bu yana sizlerle varız. Önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetiniz, kaliteli hizmet sunmak.

KALİTELİ HİZMET DEMEK NE DEMEK?

· Her nakliye işlemi özen ister… İster büyük, ister küçük olsun muhakkak taşınılan mala saygı duyulmalıdır.

· Kaliteli hizmet malı hiçbir zarar görmeden bir noktadan bir noktaya götürmek değildir, bu işlem sırasında can ve mal kaybını ön görülebilen hiçbir kaza ile riske atmamak, işi hızlı yapmak ve garanti verebilmekle alakalıdır ve kaliteli hizmet demek aynı zamanda uygun fiyat garantisini de gerektirir.

Firma olarak en ucuz nakliye hizmeti iddiasında bulunmuyoruz. Kaliteli, zamanın gerektirdiği şekilde tam donanımlı hizmetimizi olabilecek en uygun rakamlardan sizlere sunuyoruz. Bugün kaliteli hizmet verebilmemizdeki en önemli neden sadece kaliteli ekipmanlar değil aynı zamanda kalifiye ekip arkadaşlarımızdır da. En doğru nakliye hizmeti almak için yapmanız gereken ilk şey bizlere ulaşmak. Bunu 3 şekilde yapabilirsiniz; resmi sitemiz kanadıyla (online başvuru yaparak), müşteri hizmetlerimize vasıtasıyla mesai saatlerinde bizlere ulaşarak ya da merkez ofisimize gelerek. Bu işlemin akabinde ücretsiz keşif başlar, keşif aşamamız muhakkak büyük nakliye işlemleri için sahadadır ve Iğdır evden eve şehir içi taşımacılık da bu nakliye işlemlerinden biridir.

Firma olarak küçük, orta çaplı ve büyük diye 3 tip nakliye işlemlerinde sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda ileri tarihli taşınma işlemleriniz için depolama hizmetimizi de kullanabilirsiniz. Bu sayede gereksiz ofis, ev kirası ödemek zorunda kalmadan nakliye işlemlerinizi en düşük ücretler üzerinden gerçekleştirmiş olursunuz. Her ne kadar T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli taşımacılık yapıyor olsak da ek olarak müşterilerimize her zaman sigortalı & garantili hizmet sunmaktadır. Parça envanteri ile hem tüm eşyalarınız koruma altındadır hem de teslim saati, keşifte belirlenen fiyat bu sözleşmede yer alır. Yani bizimle çalışırken her anlamda içiniz rahat edebilir, kaliteli bir nakliye hizmeti almanın keyfini sürersiniz.