MALATYA Evden Eve Nakliyat

Firmamız MALATYA Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

MALATYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Tüm nakliye firmaları T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışmak zorundadır. Bu belge sadece vergilendirme ile alakalı değil aynı zamanda firma ekip & ekipman açısından yeterliliği de kanıtlar. Faturalı işlem yapabilmek demek çalışmalar sırasında maddi kaybınızı arayabilmeniz demektir. Korsan nakliye firmalarının ilk eksisi budur ki aynı zamanda bu firmalar ile dolandırıcılar arasın hiçbir fark yoktur. Çalıştığınız bu korsan nakliye firması elinizde hiçbir resmi belge, kanıt yokken eşyalarınızı alsa, götürse o zaman bunu nasıl ispat edebilirsiniz ki? Bugün Malatya evden eve nakliyat firmalarının değil sadece neredeyse tüm Türkiye nakliye işlemlerinin birinci sorunu korsan nakliyecilerdir. Nakliyat alanı ile alakalı şikayetleri incelerseniz eğer olumsuz referansların tamamına yakınlarının bu kişi ya da kurumlardan geldiğini görebilirsiniz.

Hizmetlerinizi tamamlasalar da yolda ek bahaneler göstererek +ödeme talep etmeleri, oluşan maddi kayıplar karşılığında asla sizlere hasarı telafi etmemeleri ve tabii ki zamanında teslim edemedikleri için oluşan aksaklıklar… tüm bu sorunların çok uzağında, gerçekten de profesyonelce çalışmalar yürütmek ister misiniz? Çalışmalarımızın tamamı faturalıdır, ek olarak hizmet sözleşmesi imzalıyoruz. İmzalanan bu sözleşme garantidir, içerisinde parça parça ürün listesi, hasar meydana gelmesi durumunda teminin açık bir dille beyan edilmesi yer alır ki nakliye işlem bedeli ve teslim tarihi de bu belge içinde açık bir dille belirtilir.

Özcanlar nakliye firması sadece ev taşımacılığı değil Malatya parça eşya taşıma işlemlerinden kurum taşımacılığına kadar her alanda yanınızda, sitemiz resmi internet sayfası üzerinden sizlerden gelen olumlu, (varsa) olumsuz tüm referanslarımızı inceleyebilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Keşif işlemlerimizin tamamı ücretsizdir, yerindedir. Bu şekilde hizmetimiz karşılığında almamız gereken bedenden fazlasını sizlerden talep etmeyiz. Ek olarak firmamız çalışmalarının tamamını kendi kalifiye ekip, kaliteli ekipmanları ile yürütür, tüm araçlarımız kapalıdır ve her tip (büyük & küçük) taşımaya uygun araç filomuz bulunmaktadır, en önemlisi de kendi asansörlerimizi kullanıyoruz. Malatya asansörlü nakliyat işlemleri için artı herhangi bir kira bedeli ödemek zorunda kalmadan en uygun rakamlar ile bizden hizmet alabilirsiniz.