ARTVİN Evden Eve Nakliyat

Firmamız ARTVİN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Artvin Evden Eve Nakliyat

Artvin evden eve nakliyat firmaları arasında bir seçim yaparken ilk kullandığınız kriter nedir? Genelleme fiyatlandırmadır ama tüm Türkiye’de olduğu gibi Artvin’de de nakliye işlemleri taşınma işleminin koşullarına göre belirlenir ve giden kalemler bellidir, eğer kaliteli malzeme ve uzman ekiple sizlere doğru hizmet veren bir nakliye firması ile çalışıyorsanız o zaman rakamlar bu firmaların sizlere teklif ettikleri rakamlar neredeyse aynıdır.

O zaman herhangi bir nakliye firması neden ortalamanın altında ucuz bir ücret verir, verebilir? Hiç düşündünüz mü? Tabii ki bu durum çalışan uzmanlığından, sayısından kısmakla alakalıdır öte yandan malzeme kalitesi de düşürülür. Nakliye hizmeti çalışan kalifiyesi açısından da önemlidir, ekipman kalitesi bakımından da önemlidir. Çünkü doğru paketleme, doğru yerleştirme, doğru taşıma nakliye sürecinin bir bütünüdür. Tabii ki bunu yapan (kaliteden ödün vererek sizlere ucuz rakamları sunmaya çalışan) firmalar mevcut öte yandan kayıtsız olarak

çalışan diğer tabirle korsan nakliye firmaları da var ve en ucuz nakliye hizmeti veren firmaların bunlar ve daha da kötüsü dolandırıcılar olduğunu söyleyebiliriz.

Az önce de söylediğimiz gibi nakliye işlemi taşınma şartlarına bağlıdır. Bu durumu sadece ekip & ekipman olarak değerlendirmemek lazım. Tabii ki evden eve taşıma işlemlerinde bu kriterler olmazsa olmaz ama asansör kullanımının gerekip gerekmediği, yolda kullanılacak mazot, monte – de monte işlemi var mı gibi durumlar da nakliye işleminin ücretlendirmesini belirler. Üstelik Artvin şehirler arası nakliyat işlemlerinde yol özellikle önemlidir çünkü bu durumda mazot +otoyol, köprü geçiş ücretleri de işleme eklenmektedir.

Özcanlar nakliye firması olarak gelelim, taşınma şartlarınızı sahada değerlendirelim, birlikte neyi neden ödeyeceğinize dair bir planlama yapalım. Kaliteli hizmeti bu şekilde sizler için en uygun rakama sunmuş olalım, ister misiniz? Üstelik keşif hizmetimiz yerindedir, diğer nakliye firmaları gibi telefonda eşya miktarı, kat yüksekliği sormaz, farazi fiyat vermeyiz. Tabii ki faturalı çalışıyoruz ama hizmet – hasar sözleşmesi imzalıyoruz bu sayede asla gereksiz bahanelerle sizlerden (diğerlerinde olduğu gibi) ek ödeme talep edilmez.