KİLİS Evden Eve Nakliyat

Firmamız KİLİS Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Kilis Evden Eve Nakliyat

Firmamız Özcanlar nakliyat sadece Kilis şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde değil her türlü nakliye işlemlerinde sizlerle beraber. Aşağıdaki maddeler sektörde hizmet verdiğimiz durumları listelemektedir. Eğer firmamızla daha kapsamlı bilgi almak isterseniz bu durumda mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz ya da Kilis merkez mahallesindeki ofislerimize direkt olarak gelebilir ve bizlerden bilgilendirme alabilirsiniz. Biz firma olarak güven taşıdığımızın farkındayız ve ekip kalifiyemize, ekipman kalitemize güveniyoruz, müşteri memnuniyeti garantili hizmet veriyoruz.

· Keşif, ekspertiz.

Her nakliye işleminde küçük büyük demeden muhakkak koşullar değerlendirilmelidir. Bunu yerinde yapmak gereklidir. Nakliye işlemi öncesinde taşınma detaylarını görmeye, değerlendirilmeye verilen hizmete keşif denir ve keşif nakliye işlem ücretinin belirlenmesi için en önemli aşamadır, diyebiliriz. Firmamız keşif işlemlerinizi tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Hizmet öncesi sözleşmemizde keşif aşamasında belirtilen ücret açık bir dille yer alır. Bu sayede korsan nakliyecilerle çalışırken sıklıkla karşılaştığınız hizmet sırasında fiyatın artması gibi bir durumla asla karşılaşamazsınız.

· Hızlı ve kaliteli hizmet.

Kaliteli hizmet başka, bir işi zamanında, hızlı bir şekilde yapabilmek başka ögeler değildir. Hızlı ve doğru (kaliteli) çalışmakla ancak müşteri memnuniyeti kazanılabilir ki firmamız sizlerin memnuniyetine gerçekten de değer verir. Hem ev hem de ofis, kurum yani ticareti taşıma yaparken muhakkak teslim gününü hatta saatine kadar hizmet öncesi sözleşmede belirtiriz, bu şekilde doğru nakliye hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz.

· Zamanında teslim.

Sözleşmede yer alan saatte teslim edeceğimi garanti ediyoruz evet ama bizler aynı zamanda Osmaniye depolama hizmeti de sunmaktayız. Yani gereksiz, yüksek ev, ofis kirası ödemek zorunda kalmadan eşyalarınızı depolayıp, ileri bir tarihte sizin için nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.

· Hasar sigortalı taşımacılık.

Osmaniye sigortalı taşımacılık yapan kaç firma var? Bu durum T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli ile alakalı değildir, bu belge olmayan kişi ve kurumlarla zaten çalışmamalısınız ama belgeli de olsa işini ciddiye almayan, uzmanlığına güvenmeyen bu nedenle de sizlere garanti veremeyen bir sürü firma var, bu firmalarla çalışmak zorunda değilsiniz.