EDİRNE Evden Eve Nakliyat

Firmamız EDİRNE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Edirne Evden Eve Nakliyat

Nakliye işlemleri taşınca sürecinde hızlı, pratik ve uzmanca, kazalardan uzak bir şekilde yürütülmelidir. Tüm Edirne evden eve nakliyat işlemlerinizde bu şekilde sizlere en doğru hizmeti vermemizi ister misiniz? Firmamız Özcanlar nakliyat tüm Türkiye’de hizmet veren, sektörün öncü nakliye firmalarından bir tanesidir. Sadece Edirne şehir içi nakliyat işlemlerinde değil aynı zamanda Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizde diğerlerini geride bırakmamıza neden ayrıcalıklarımız;

· Firmamız ile sadece ev & ofis taşımacılığı yapmak zorunda değilsiniz. Parça eşya taşıma işlemlerinden devasa kurum taşımacılığına kadar sizlere hizmet vermekteyiz, üstelik aynı prensiple… kaliteli ve pratik hizmetimizi her zaman hasar sözleşmeli yaparak ve kaliteli hizmetlerimizi her zaman tabii ki uygun fiyatlandırma ile sizlere sunuyoruz.

· Tüm keşif işlemlerimiz yerindedir ve ücretsizdir. Keşif işlemlerinin yerinde yapılması müşterinin nakliye işlemi için belirlenen ödemeyi en doğru şekilde yapmasına neden olur. Tabii ki birçok firma zaman ve emek kaybetmemek için farazi fiyatlandırmalar verir ve bu esnada kendini korumak adıma maalesef yüksek fiyat çekmektedir. +ek olarak firmalar eğer fiyatı işlem esnasında beğenmezse o zaman artış yapmaktadır. Eşyalarınız yüklenmiş, işlem ortasında tabii ki bu durum sizin tekelinizden çıkar, doğru değildir. Lakin firmamız hasar sözleşmesinde her zaman keşif ücretini de belirtmektedir, bu sayede fiyat artışı gibi durumlarla asla karşılaşmazsınız.

· Hasar sözleşmeli, garantili ve tamamen yasal taşımacılık. T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası tabii ki yasal çalışmalar yürüttüğümüzün göstergesidir (bu belgemizi sitemiz hakkımızda sayfasında inceleyebilirsiniz) ama ek olarak nakliye işlemimizi hasar sözleşmeli olarak yürütüyoruz, bu da işinizin rahat etmesine neden olur çünkü olursa tüm kazaların maddi kayıplarını biz karşılıyoruz.

· Asansörlü nakliye işleminde kendi asansörümüzü kullanıyoruz, araç filomuz tamamen yasal prosedürün gerektirdiği şekilde kapalıdır.

· Firmamızı kullanmanız demek aynı zamanda paketleme ve montaj aşamasında marangozlu nakliyat hizmeti almak demektir.

Tüm bu ayrıcalıklara bizimle çalışarak sahip olabilirsiniz, gerçekten de doğru hizmet almak ve sorunsuz bir nakliye işlemi yaşamak için yapmanız gereken tek şey bizimle çalışmak