BİTLİS Evden Eve Nakliyat

Firmamız BİTLİS Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BİTLİS EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız Özcanlar nakliyat Bitlis evden eve nakliyat işlemlerinin tamamında hizmetinizdendir. Firmamızı seçmenin avantajları arasında ücretsiz / yerinde expertiz, hızlı paketleme ve teslimat, asansörlü taşıma ve marangoz kalitesinde monte & de monte gelmektedir.

Firmamız internet sitemiz üzerinde hakkımızda kısmında yer alan T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünde verişen taşımacılık sertifikasını görebilirsiniz. Hizmetlerimizi tamamen yasal prosedüre uygun olarak yapıyoruz, faturalı çalışıyoruz. Artı olarak hizmetlerimizin tamamı garantili taşımacılık kapsamında hasar sigortalıdır.

Bu sayede tüm nakliye işlemi sırasında içiniz rahat edebilir. Fiyatlandırma sistemimiz farazi değildir. Sektörde maalesef birçok firma fiyatlandırma çıkarırken kâr marjlarını müşteri düşünmeden, nakliyeyi tüm olumsuz yönleri ile değerlendirerek düşünür. Lakin yerinde (ücretsiz) yapılan doğru bir keşif aşaması olmadan Bitlis evden eve nakliyat hizmet bedelinin belirlenmesi imkansızdır. Çünkü nakliye sırasında çünkü nakliye hizmetinizin bedelini belirleyecek (fiyata etki eden neredeyse tüm faktörler) sahada, sizin taşınma koşullarınızla alakalıdır.

NAKLİYECİLİKTE FİYATI ETKİLEYEN FAKTÖRLER;

· Mazot.

Bilinen en önemli kalem mazottur ama eğer taşımacılık şehirler arası ise o zaman otoyol & köprü geçiş ücretleri de hesaplanmalıdır.

· Çalışan işçi sayısı ve kullanılan ekipman.

Çalışan işçi bakımından tabii ki ücretlendirme önemlidir ama kalifiye eleman çalıştırmak tüm nakliyenin kusursuz yaşanması için en önemli adımdır aynı zamanda kullanılan ekipman kalitesi de çok önemlidir. Firmamız paketleme aşamasından, taşınmada kullandığı asansöre kadar sektör gereksinimleri ve teknoloji doğrultusunda her zaman en uygun & kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Ek olarak, firmamız Bitlis asansörlü nakliyat işlemleri sırasında dışarıdan asansör kiralamamakta, bu nedenle çok daha uygun hizmet verebilmektedir.

· Eşya yoğunluğu, kat yüksekliği.

Yüksek katlarda asansör kullanımı maddi açıdan daha rahattır ama 3, 4 ve öncesi katlarda kas gücü ile nakliye daha uygundur, özellikle bu nedenle kat yüksekliği fiyata direkt etki eder ve eşya yoğunluğu & paketleme de çalışan sayısı bakımından fiyatı etkiler.

· Müşteri memnuniyeti

Her Özcanlar nakliyat firması olarak zaman bizim fiyat belirlemede en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyeti oldu, diyebiliriz. Biz sizlere ucuz değil uygun hizmet sunuyoruz ve asla kaliteden ödün vermeden.