BİLECİK Evden Eve Nakliyat

Firmamız BİLECİK Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

BİLECİK EVDEN EVE NAKLİYAT

Bilecik evden eve nakliyat işlemlerinizi tamamen profesyonel bir ekiple yürütmek ister misiniz? Firmamız Özcanlar nakliyat sadece ev & ofis değil aynı zamanda kurum taşımacılığı da yapmaktadır. Sektörün öncülerindendir çünkü uzman ekip, kaliteli ekipman mantığı ile çalıştığı her alanda müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizin tamamında garantili, sözleşmeli çalışmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz. Firmamız fiyat belirleme aşamasında ekspertiz işlemini tamamen yerinde ve ücretsiz olarak yapmaktadır. Dilerseniz bu konuyla alakalı detaylı bilgi almak için Özcanlar Nakliyat İnternet Sitesini ziyaret edebilirsiniz ya da müşteri hizmetimiz üzerinden yardım alabilirsiniz. Dilerseniz Bilecik merkez ofisimize gelerek firmamızdan direkt olarak bilgi alabilirsiniz.

Bugün sadece Bilecik il sınırları içinde değil aynı zamanda tüm Türkiye’de sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin standardı muhakkak güler yüzlü olmamızla alakalıdır. Profesyonel ekibimiz sayesinde ücretsiz ekspertiz ile belirlenen fiyat hizmet sözleşmemiz içinde açıkça belirtilir. Profesyonel anlamda çalışma sağlamaktayız bu nedenle hiçbir zaman bahaneler yaratılarak fiyat yükseltilmesi, düşürülmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Buna ek olarak garanti (hasar sözleşmesi) eğer bizimle çalışmaya karar verirseniz iş başlangıcında imzalanır.

· 17. kata kadar Bilecik asansörlü nakliye hizmeti veriyoruz.

· Paketleme sırasında birinci sınıf ambalajlar kullanılır ve her zaman profesyonel bir ekip tarafından paketlemeleriniz (gerekirse marangoz yardımı ile) yapılır.

Firmamız yetki belgesini sitemiz üzerinden görebilirsiniz, tamamen yasal ve sözleşmeli olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Her anlamda ekipman kalitesine değer veririz. Sadece paketleme, yükleme aşamasında değil. Buna örnek olarak nakliye işlemleri için gereken dizaynda araç filomuzu inceleyebilirsiniz. Ek olarak firmamız demir başları arasında asansör yer almaktadır. Bilecik asansörlü taşımacılık hizmetimiz sırasında ek asansör kiralama bedeli ödemenize gerek yok.

Tüm nakliye işlemlerinde yanınızda büyük, küçük… dilerseniz parça eşya taşımacılığı ile küçük çaptaki eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine güven içinde bizimle iletebilirsiniz.

İçiniz rahat etsin… sadece senelerden beri gelen uzmanlığımız, iş deneyimlerimiz sayesinde profesyonel bir ekiple sizlere hizmet vermiyoruz aynı zamanda sizinle en kaliteli ekipmanları kullanarak çalışıyoruz. Bu da sıfır hata, zamanında teslimat demektir.