AYDIN Evden Eve Nakliyat

Firmamız AYDIN Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

AYDIN EVDEN EVE NAKLİYAT

Özcanlar nakliyat firması olarak Aydın evden eve nakliyat işlemlerinizin tamamında yanınızdayız. Deneyimli ekibimiz ve müşteri memnuniyetine dayalı misyonumuz sayesinde hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz. Sadece sözde bir garanti değildir bu… hizmetlerimizi hasar sözleşmeli vermekteyiz, dilerseniz bizi seçerseniz yararlanabileceğiniz, firmamıza özel diğer ayrıcalıkları da birlikte inceleyelim, işte bu ayrıcalıklar;

· Sahada keşif ayrıcalığı ile tam olarak doğru fiyatlandırma yapıyoruz. Bu sayede fazla ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

· Hizmetlerimizi faturalı gerçekleştirmekteyiz. Tabii ki ek olarak hizmet & hasar sözleşmesi ile çalışıyoruz. Bu durum sizi nakliyecilik sektöründe sıklıkla görülen hizmet anında fiyat artırılması riskinden de korur çünkü hizmet başında imzalığımız sözleşmemizde ücretsiz sahada keşifle belirlenen fiyat da açık bir şekilde belirtilir. (Bu durum sizlerle çalışmamız sırasında oluşabilecek kazalardan meydana gelebilecek maddi hasarları karşıladığımız anlamına gelir, bizimle içiniz rahat çalışabilirsiniz.

· Firmamız ekip kalifiyesinde olduğu kadar ekipman kalitesinde de tamdır ve tam donanımlıdır. Aydın asansörlü nakliyat hizmetimizde kendi asansörümüzü kullanıyoruz, bu nedenle asansörlü taşımacılıkta son derece uygun fiyatlandırmalar verebiliriz (çünkü kiralama bedeli ortadan kalkıyor.

NAKLİYECİLİK TİTİZ BİR ÇALIŞMA GEREKTİRİR

Bugün sadece Aydın değil, tüm Türkiye’de sayısız ofis ve çalışanla sizlerin hizmetinizdeyiz. Ev & ofis nakliyeciliğinde değil aynı zamanda sanayi, depo taşımacılığında da sizlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve ucuzu değil en uygun ücretli & kaliteli hizmeti sizlere verdiğimizi garanti ederiz.

Tüm nakliye işlemlerimizde fatura kesilmektedir, firmamız personel & ekipman yeterlilik anlamına gelen K belgelerinin tamamına sahiptir ve araç filosunun tamamı kapalı, yasak prosedürün gerektirdiği standartlardadır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sadece en doğru, kaliteli şekilde yaptığımızı garanti ettiğimiz gibi zamanında teslimat yaptığımızı da garanti ediyoruz. Hizmet sözleşmemizde yer alacak olan teslim tarihinin gecikmesi durumunda firmamızın sizlere özel indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat her ne kadar zor olursa olsun eğer titiz çalışır ve ekip kalifiyesine olduğu kadar ekipman kalitesine de özen gösterirseniz o zaman her zorluk sizin için basitleşir. Evet belki bu aşamada nakliye sizin için de zor geliyor ama bizi seçerseniz aslında korkmanıza gerek olmadığını anlayacaksınız.