ERZURUM Evden Eve Nakliyat

Firmamız ERZURUM Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Erzurum Evden Eve Nakliyat

Özcanlar nakliyat firması olarak Türkiye’nin diğer 80 ilinde olduğu gibi Erzurum’da da siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyim. Öncelikle hizmetlerimizle alakalı olarak ilk söylememiz gereken her zaman müşteri memnuniyetine dayalı olduğudur. Çünkü kaliteli hizmet sadece müşteri memnuniyetine değer veriyorsanız elde edilebilir.

Nakliyecilik işlemlerimin tamamı zordur, sizler de bilirsiniz ama uzmanlığın üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk da yoktur. Senelerdir Erzurum evden eve nakliyat ve diğer tüm nakliyat işlemlerinde sizin yanınızdayız. Hasar sözleşmeli, ücretsiz keşif hizmetli ve zamanında teslim ile tüm nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz sizlere bir nakliye işleminin hangi aşamalardan meydana geldiğinizi ve fiyatlandırma sistemini açıklayalım… Bu sayede nakliyecilikte asla ucuz diye bir şey olmadığını, ancak uygun fiyatlar üzerinden kaliteli hizmetin sunulabileceğini sizler de anlayabilirsiniz.

Nakliyeciliğin ilk adımı T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikasını almakla alakalıdır. Bu sertifika kurum, kişi olarak çalışmaları uygun ekipmanlarla ve doğru uzmanlığa sahip ekiple yürüteceğinizin devlet tarafından onaylanmasıdır ki aynı zamanda faturalandırma, vergilendirme işlemleri için şarttır, bu sertifika olmadan gerçekleşen tüm nakliye işlemleri korsandır, hiçbir şekilde doğru değildir ve fatura kesilemediği için meydana gelen hasarların sizler tarafından temini gibi bir durum söz konusu olamaz.

İlk önce ücretsiz keşifle taşınacak eşya ve diğer durumlar değerlendirilir. Erzurum parça eşya taşıma hizmetinden kurum taşımacılığına kadar firmamız tamamen yanınızda ve bu işlemleri kalifiye elemanlar ve kaliteli ekipmanlarla gerçekleştirmektedir. Ücretsiz keşif aşamasında belirlenen rakam her zaman mesafe, ekipman giderleri (asansör kullanımı, vs.) ve aynı zamanda işçi kullanımı olarak değerlendirilir.

Hangi nakliye firması olursa olsun vergiler, kâr marjı, mazot (ve diğer yol ücretleri otoyol geçiş ücretleri, köprüler, vs.) derken ortalama ücretin altına çok inemez. Bu durumda Erzurum en ucuz nakliyat hizmeti demek maalesef korsan nakliyecilerin daha da kötüsü belki dolandırıcıların hedefindesiniz demektir. Bu nedenle T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık sertifikası görmeden kişi ya da kurumlarla asla çalışmamalısınız. Bizim sertifikamızı sitemiz hakkımızda sayfasından direkt olarak inceleyebilirsiniz. Her zaman hizmetinizdeyiz.