KOCAELİ Evden Eve Nakliyat

Firmamız KOCAELİ Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

KOCAELİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Senelerdir sadece Kocaeli evden eve nakliyat firması olarak değil aynı zamanda globalleşmiş, tüm Türkiye’de faal olan bir nakliye firması olarak… küçük – büyük tüm nakliye işlemlerinizde yanınızdayız. Her zaman garantili taşımacılık yaparak tüm taşıma işlemlerimizde müşterimizin bizden beklediği özeni göstererek çalışırız.

Taşıma işlemlerimiz arasında küçük – kapalı araçlarla Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti de vardır. Her durumda fiyatlandırma müşteri odaklıdır çünkü bizim için değerlisiniz.

EKSPERTİZ HİZMETİ NEDİR, NEDEN ÖNEMLİDİR?

Öncelikle ekspertiz işleminin neden yerinde olması gerektiğini açıklamamız lazım. Çünkü tüm detayları ancak saha şartlarını görerek kavrayabilirsiniz. Örneğin 3’üncü kat yüksekliği her aparman için aynı değildir ki kot farkı da bu duruma etken yani her 3’ncü kat ve sonrasında asansör kiralanmak zorunda değilsiniz ki bu ve benzeri şekilde birçok etken için muhakkak ekspertiz hizmetlerinin yerinde olması lazımdır. Tabii ki sadece kat yüksekliği ya da sadece mazotla alakalı değildir nakliye işlem giderlerinin belirlenmesi, bu bedel başlıca şu kriterler gözetilerek belirlenir.

· Kat yüksekliği ve buna bağlı olarak asansör kullanımı

· Yol (mesafe) eğer Kocaeli şehirler arası nakliye işlemi olacaksa yol – köprü geniş ücretleri de hesaplanır. Tabii ki belgeli nakliyecilerin bu geçişleri daha hesaplı yaptığını da unutmamak lazım.

· Kullanılacak olan malzeme ve ekip (yani ekip – ekipman)

· Ek hizmetler (mutfağın toplanması isterseniz bizim sorumluluğumuzda olabilir.

· Vergilendirme ve kâr marjı

Doğru hizmet vermek, kaliteli çalışmak önemlidir ama aynı zamanda “zaman da önemlidir”. Müşterilerimize keşif aşamasında verdiğimiz fiyat, teslim tarihi de garanti altındadır ve hizmet sözleşmesinde açıkça belirtilir. Kapalı tip araçlarla ve olabilecek en iyi ekip – ekipman hizmetini sizlere senelerdir sunuyoruz, eğer daha önce kalitemizden haberdar olmamışsanız Kocaeli ve çevresinde yürüttüğümüz küçük, büyük tüm çalışmaları sitemiz referanslar kısmından inceleyebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz keşif için tabii ki ofislerimize gelebilirsiniz ama direkt müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz ya da bırakın sizleri biz arayalım, ne dersiniz? İnternet sitemiz otomatik olarak ücretsiz keşif talebinde bulunabileceğiniz bir platformdur. Her zaman bu 3 seçenekten birini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.