OSMANİYE Evden Eve Nakliyat

Firmamız OSMANİYE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Osmaniye Evden Eve Nakliyat

Osmaniye evden eve nakliyat işlemlerinizde eve diğer tüm taşımacılık işlemlerinde yanınızdayız. Firmamız sadece Osmaniye merkezli değil, tüm Türkiye’de ofisleri bulunan, global bir yapıdır ve çalışma disiplini tamamen müşteri odaklıdır. Aşağıda yer alan listede hizmetlerimizin bir kısmı yer almaktadır. Buna ek olarak firmamız ve çalışma politikaları ile alakalı ek bilgilendirme almak isterseniz 7/24 mesai hizmetlerimize ulaşabilir ya da Osmaniye merkez ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

· Keşif, ekspertiz.

Keşif aşaması her nakliye işleminin en önemli aşamasıdır, bu aşamada nakliye işlem bedeli belirlenir yani taşınacak eşyanın, yerin koşulları değerlendirilir. Belirlenen fiyat sabitlenir ve iş başlangıcında muhakkak sözleşmeye eklenir.

· Hızlı ve kaliteli hizmet.

Kaliteli hizmet, bir işi gerçekten de olması gereken normlarda tamamlamak önemlidir ama hız da önemlidir. Muhakkak tüm çalışmalarda uzmanlık +hızla alakalı bir durumdur. Bu nedenle hizmet başı sözleşmede sadece yukarıda belirtilen keşif ücreti değil aynı zamanda teslim tarihine de yer verilir. Müşterilerimiz aldıkları hizmetin her detayını bilerek bizimle çalışırlar.

· Zamanında teslim, depolama hizmeti.

Kilis depolama hizmeti ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Bir nakliye işleminin eğer ileri bir tarihte olması gerekirse ve müşterilerimiz fazladan yüksek +ev, ofis kirası ödemek istemiyorsa bu durumda depolama hizmetimizden yararlanabilirler. Çok daha ekonomik olan bu seçenekten istediğiniz kadar süre ile yararlanabilirsiniz.

· Hasar sigortalı taşımacılık.

Hizmet başlangıcında imzalanan sözleşmede yukarıdaki maddelerden anladığınız kadarıyla keşifle belirlenen ücret ve teslim saati yer alıyor. Buna bu sözleşme ek olarak küçük & büyük tüm taşıma işlemlerimizde müşterilerimize parça başı hasar sigortası yerine geçmektedir. Envanterle belirlenen her türlü mal, malzeme kaybında sorumluluğu firmamız üstlenir ve maddi kayıplarınız o an telafi edilir.

NOT: Unutmamak lazım ki… sigortalı hizmet verebilmek için T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışmak önemlidir. Aynı zamanda bu belge sizi diğer tüm sorunlara karşı (yasal açıdan) koruduğu gibi dolandırıcılık ihtimaline karşı da korumaktadır, bu nedenle her zaman sadece belgeli çalışan, yasal nakliye firmalarını tercih etmelisiniz.