DÜZCE Evden Eve Nakliyat

Firmamız DÜZCE Şehrinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Düzce Evden Eve Nakliyat

Düzce nakliyecilik açısından değerlendirildiğince coğrafi yapısı nedenli gerçekten de zor bir bölge yine de belirtmemiz lazım. Düzce evden eve nakliyat hizmetlerinde hız, zamanında teslim garantisi verebiliyoruz. Çünkü Özcanlar nakliyat olarak biz senelerden beri gelen uzmanlığımız ve zamana uygun (modern) ekipmanlarımız sayesinde imkansızı en kısa zamanda mümkün hale getirebiliyoruz. Firmamız hizmet kapsamları aşağıda listelenmektedir. Ek bilgi almak için ofislerimize gelebilir ya da müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

· Keşif.

Firmamız muhakkak tüm nakliye işlemleri öncesinde keşif aşamasını yerinde ve ücretsiz olarak gerçekleştirir, keşif nakliye işleminin hem en kolay hem de en ertelenen aşamasıdır. Zamandan kaybetmemek adına çoğu nakliye firması keşif işlemi yapmadan sadece kulaktan dolma bilgilerle fiyat verir ama bu durumda işlem sırasında ücret artırmak zorunda kalır. Bizimle çalıştığınız zaman bu gibi olumsuz bir durumla karşılaşmanız imkansız çünkü hizmet sözleşmemizde keşifle belirlediğimiz ücreti açık bir dille yer veririz.

· Hızlı ve kaliteli hizmet.

Hızlı hizmet kaliteli hizmetin bir parçasıdır evet ama… nakliyecilik gibi önemli bir sektörde özellikle de ofis, kurum taşımacılığında zamanında teslim önemlidir. Tabii ki ev Düzce evden eve nakliye işlemlerinde de zamanında teslim önemli çünkü evdeki herkesin işe, hayata en kısa sürede adapte olması lazım. Bu nedenle tüm hizmetlerimizde muhakkak hizmet öncesi sözleşmemizde nakliye işlemini gerçekleşeceği saate kadar belirtiriz, geç kalmamız durumunda neden olduğumuz tüm olumsuzlukların maddi karşılığı tarafımızca telafi edilir.

· Zamanında teslim.

Düzce depolama hizmet vermekteyiz, hem zamanında teslim hem de ileri tarihli taşınma işlemlerinde sizlere depolama hizmeti seçeneği sunuyoruz. Bu sayede fazladan (gereksiz yüksek) ev, ofis kiraları ödemek yerine çok daha ekonomik seçeneklerle bizimle çalışabiliyorsunuz.

· Hasar sigortalı taşımacılık.

T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli çalışmayan herhangi bir nakliye firması ya da kişi / kurum asla Düzce sigortalı taşımacılık garantisi veremez, buna ek olarak belgeli, yasal olarak çalışsa bile nakliyecilerin sigortalı taşımacılık yapma zorunluluğu yoktur. Bu hizmeti ancak alanında uzman, kendine güvenen bizim gibi firmalardan alabilirsiniz.